מחפשים ניקוי מרצפות? מצאתם! ניקוי מרצפות– מה זה בעצם?

ניקוי מרצפות וניקוי יסודי של אזורים שוניםאחד ממשחקי המחשב שבעבר היה חלקת כל בית הוא ניקוי מרצפות, במשחק היה צריך לחבר בין סוגי מרצפות זהים כדי ליצור רצף של מרצפות. בחיים האמיתיים כמו בעולם המדומה, ניקוי מרצפות עוסק בהבנת סוג המרצפת וביכולת לחבר ולציור רצף נקי של מרצפות תוך כדי שמירה על סוג המרצפת. כאשר אנו עוסקים בניקוי מרצפות, אנו מדברים בעיקר על אופן הפוליש שבו יעשה ניקוי המרצפות. ההבדלים ביניהם הינם בעיקר בדרך הפעולה, וכהשפעה ישרה מכך על התוצר הסופי. במהלך השנים האחרונות ריצוף חדרים נעשה נפוץ יותר הודות לטכנולוגיות חדשות המאפשרות ריצוף יעיל וזול. הביקוש לחברה המבינה בפוליש בישראל גובר, כאשר רוב ההזמנות לניקוי מרצפות נעשה לא רק לאחר כישלון בשימוש בייתי במוצרי הניקיון אלא מהבנת חשיבות שמירת אורך חייה המרצפת. אז כדי לדעת מהם הדברים שתצטרכו לשים לב אליהם בעת הזמנת חברת פוליש, ומה יש להקפיד ולדרוש מהחברה, ומהו התהליך הנכון לניקוי מרצפות – הכנו עבורכם מדריך טיפים קצר.

ניקוי מרצפות – ללכת על בטוח.

כאשר מדברים על ניקוי מרצפות למעשה מדברים על סוגי הפוליש הקיימים והאפשריים. ישנם שלושה סוגי פוליש עיקריים שתוכלו לבקש כאשר תזמינו ניקוי מרצפות:

הנפוץ ביותר גם בחומרי ניקיון בסיסיים הוא פוליש קריסטלי – פוליש המבצע תהליך של הברקה ייחודי. חימום של המרצפות בעזרת מכשור וצמר פלדה כמה וכמה פעמים עד לרמת ההברקה הרצויה. 

פוליש אקרילי – בפוליש זה יבוצע ציפוי של המרצפות כדי להביא לניקיונם. מטרת הציפוי הינה מניעה של שריטות ורמת בלאי גבוהה. ניקיון מרצפות זה יעשה בעיקר בבתי עסק ופחות בבתים פרטיים. 

פוליש ווקס – פוליש שמבוצע על ידי קרצוף של המרצפת. הגירוד מוריד שכבה עבה וכך חושף שכבות יותר עמוקות כדי להביא למראה של הברקה, ההברקה נעשית על ידי מריחת שכבה דקה.

כדי להבין את ההבדל בין סוגי הפוליש ולהגיע לניקוי מרצפות מקסימלי, אנו ממליצים לכם להגיע לחברה הטובה ביותר בתחום.

ניקוי מרצפות על ידי מיטב אנשי הצוותניקוי מרצפות– היתרונות שלנו.

אחרי שהבנו שניקוי מרצפות צריך לעשות על ידי המומחים ביותר בתחום, אנו ממליצים לכם להיחשף לחברה הטובה ביותר בתחום בעזרת המכשור החדשני ביותר והמקצועי ביותר בשוק. ניסיון של שנים ומספר לקוחות מרוצים יעידו על יכולת החברה בניקוי מרצפות לאורך השנים. חברתנו מסמיכה את עובדיה בכלל סוגי הפוליש כדי להביא לתוצאות חסרות תקדים. מומחה מטעם החברה יפגוש אתכם בסלון הבית או במשרד ויקיים פגישת ציפיות ובה יסקור את  דרכי הטיפול במרצפות שלכם. חברתנו מתאפיינת בציוד חדשני שמספק איכות גימור מהגבוהים ביותר בארץ, תוך מתן דגש על סוג המרצפת ושימורה. דברים אלו הם המביא את חברתנו להצלחה רבת השנים בניקוי מרצפות, אבל לא רק בגלל המקצועיות. אדיבות וזמינות ללקוח הינם יסודות החברה. אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום כדי ליהנות מחברת ניקוי מרצפות הטובה והמקצועית ביותר עם ניסיון של שנים.