פוליש ווקס עם סילרמחפשים פוליש ווקס? מצאתם! מהו פוליש ווקס?

פוליש ווקס הוא תהליך רב שלבי שמטרתו לתחזק ולשמר את המראה היוקרתי והמבריק של ריצוף השיש. הפוליש לרצפה הנפוץ והוותיק ביותר הינו פוליש ווקס.

ווקס הוא חומר שעוותי שמורחים על הריצוף באופן אחיד על מנת להעניק לו מראה מבריק ונקי. פוליש ווקס מתאים כמעט לכל סוגי הריצוף.

תהליך פוליש הווקס מורכב ממספר שלבים:

1. קרצוף וניקיון הריצוף. על שלב זה להתבצע בצורה קפדנית, מכונה מיוחדת מנקה את הלכלוך והכתמים מהריצוף ואף מסירה שכבה דקיקה של האריחים על מנת ליצור אחידות.

2. מריחת ווקס. לאחר שנוודא כי הריצוף יבש לחלוטין, נמרח בעזרת ספוג מיוחד את חומר הווקס ונמתין לייבוש מלא.

3. גימור – מכונה מיוחדת משייפת בעדינות את שכבת הווקס, מחדירה אותו לריצוף ויוצרת מראה מבריק.

מומלץ לחדש את הפוליש מסוג זה אחת לשנה.

יתרונות וחסרונות של פוליש ווקס.

תוצאות עבודת פוליש ווקסיתרונו העיקרי של פוליש הווקס הוא מחירו הזול, וכן העובדה שעל אף המחיר התוצאה היא מבריקה ומנצנצת לא פחות מאשר לאחר תהליכי פוליש אחרים. תהליך זה הינו מהיר יחסית, אינו גוזל זמן רב מהלקוח או מצוות העובדים.

אחד מחסרונותיו הבולטים של פוליש הווקס הוא תוחלת החיים הקצרה יחסית שלו, לרוב הטיפול עמיד לתקופה של כשנה, כמובן תלוי בגורמים שונים. חיסרון נוסף הוא שעל מנת לבצע פוליש ווקס עלינו לפנות את החפצים והרהיטים מהרצפה מה שעלול להוביל לעבודה רבה. לא מומלץ לבחור בפוליש ווקס במדרגות או במקומות בהם ישנה תעבורה גדולה של אנשים היות והוא עשוי להיות מחליק. לבסוף, יש לשמור בזהירות וקפדנות על הריצוף לאחר הפוליש, בשל הרכות של הווקס עלולות להצטבר שריטות לאורך זמן.

פוליש ווקס– היתרונות שלנו.

# איכות: אצלנו בחברה לא מתפשרים על איכות. מובטחות ללקוח תוצאות מושלמות, ריצוף מבריק ומראה נקי.

# מקצועיות: הצוות שלנו מיומן בביצוע פוליש ווקס, יבצע טיפול מקצועי ויביא לתוצאות הטובות ביותר.

# חומרים וכלים מתקדמים: אנו משתמשים בחומרים באיכות הגבוהה ביותר, המותאמים לסוג הרצפה שלך. המכשור והמכונות בהם אנו משתמשים מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת והם המוצרים האיכותיים ביותר בשוק.

# ידע וניסיון: פוליש ווקס מביא את הריצוף למצב מושלם, מבריק ונקי, ואין זו משימה של מה בכך. לקוחותינו סומכים בלב שלם על הצוות המנוסה שלנו שיעשה זאת.

# שירותיות: קהל לקוחותינו יעיד כי הצוות נוהג בנימוס ושירותיות, ודואג לבצע את העבודה על לשביעות רצונו של הלקוח.

# מחירים משתלמים: היתרון של פוליש הווקס הוא המחיר ההוגן, אנו מציעים ללקוחותינו שירות אמין ותוצאות מרהיבות במחיר משתלם.