פוליש לרצפת מסוג בטוןמחפשים פוליש לרצפה? מצאתם! מהו פוליש לרצפה?

פוליש לרצפה הינו הדרך העיקרית לתחזק ריצוף שיש. על מנת לשמר את המראה היוקרתי והמבריק של ריצוף השיש יש לחדש את הטיפול אחת לכמה שנים. תהליך הפוליש לרצפה מורכב בדרך כלל ממספר שלבים- קרצוף הרצפות (לרוב על ידי מכונה מקצועית), ייבוש מוחלט, והחדרת חומרים לתוך הריצוף או מריחתם על גבי הריצוף, תלוי בשיטה.

הפוליש לרצפה הנפוץ ביותר הינו פוליש ווקס, בתהליך זה מורחים שכבת ווקס על גבי אריחי השיש. פוליש ווקס הינו סוג הפוליש הזול ביותר והתהליך המהיר ביותר. רצוי לחדש את פוליש הווקס אחת לשנה.

הפוליש האיכותי ביותר הינו פוליש קריסטל. את חומרי הפוליש מחדירים לרצפות במספר שכבות. פוליש זה עמיד לאורך זמן רב.

פוליש אקרילי, מתאים לרוב לבתי עסק או מפעלים בהם תעבורת אנשים גדולה. בשיטה זו מורחים על הריצוף שכבת איטום.

איזה פוליש לרצפה מתאים לי?

הבחירה הנכונה בנושא סוג הפוליש לרצפה, הינה כמובן אינדיבידואלית. השיקולים העיקריים בבחירת סוג הפוליש הם עמידות הטיפול, מצב האריחים, הסביבה ושיקול כלכלי.

פוליש קריסטל – סוג הפוליש לרצפה העמיד ביותר הינו פוליש קריסטל, צפוי להחזיק מעמד עד כ-7 שנים. במידה והאריחים פגומים או שרוטים באופן חמור, פוליש לרצפה מסוג קריסטל מתאים גם לשיקום האריחים.

פוליש אקרילי – בסביבת עבודה או במקום ציבורי בעל תעבורה רבה מומלץ לבצע פוליש לרצפה מסוג אקרילי.

פוליש ווקס – מבחינה כלכלית, הפוליש הזול ביותר הינו פוליש ווקס, והתוצאה אינה פחות מרשימה. בסביבה בה נמצאים ילדים קטנים או אוכלוסייה מבוגרת לא מומלץ לבצע פוליש ווקס היות והוא גורם לריצוף להיות מחליק מעט.

מומלץ להיוועץ עם מומחה בתחום היות וכל ריצוף הינו שונה, הן בייעודו והן במצב האריחים.

פוליש לרצפה בקניוןפוליש לרצפה– היתרונות שלנו.

חומרים איכותיים – כדי לקבל תוצאה מושלמת לאחר תהליך הפוליש לרצפה חשוב מאוד להשתמש בחומרים איכותיים. בחברה שלנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר בשוק, וכך מגיעים לתוצאה מושלמת ולעמידות הטיפול לזמן רב יותר.

ציוד חדשני – אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר בתחום הפוליש לרצפה. חשוב מאוד לבחור חברה בעלת ציוד מתאים שכן ציוד מיושן עלול לפגוע ברצפות לצמיתות.

מקצועיות – צוות העובדים המנוסה שלנו מבצע עבודה מקצועית, ברמת הגימור הגבוהה ביותר, ביצוע מהיר, ואדיב. מטרת העל שלנו היא להתאים ללקוח את סוג הפוליש לרצפה האידיאלי עבורו.

חשוב מאוד לבחור בחברה המתאימה לביצוע הפוליש לרצפה! ריצוף שיש מהווה חלק ניכר מנראות החדר ועל מנת לשמר את מראו היוקרתי יש לדאוג לתחזוקה האידיאלית עבורו. בחברה שלנו אנו דואגים לספק את התוצאות הטובות ביותר, עם הצוות המנוסה והמקצועי שלנו במחירים הוגנים.