פוליש קריסטל ברצפת בניין משרדיםמחפשים פוליש קריסטל? מצאתם! פוליש קריסטל? אז מה הוא בעצם?

פוליש קריסטל מהווה בעצם את אחד מסוגי הפוליש הקיימים בשוק, המשמשים לליטוש מרצפות. הוא משמש בדרך כלל לדירות ובתים פרטיים, לעומת סוגי פוליש אחרים (כמו למשל פוליש ווקס, או פוליש אקרילי) המשמשים מקומות גדולים ובעלי שחיקה גבוהה יותר כגון מרכזי קניות ומשרדים, עם זאת, הוא יכול גם להתאים לבתי עסק שונים, הכל בהתאם לדרישות המקום. פוליש קריסטל הוא שיטה חדשה יחסית לליטוש מרצפות ומתאים גם למשטחי שיש. העיקרון של השיטה הזו הוא הברשה והחלקה.

בתהליך זה מחדירים חומר קריסטלי בין חריצי המרצפות, לאחר מכן משתמשים בחומר הברקה ובסוף בחומר המיועד לשימור הברק וכך מתקבל המראה המבריק והחלק המאפיין את סוג הפוליש הזה. בנוסף, חשוב מאד לזכור כי פוליש קריסטל מתאים לכל סוגי האבן והשיש אך לא לגרניט, פורצלן וקרמיקה. אז אם חשוב לך מראה של רצפה מבריקה וחדשה, פוליש קריסטלי זה הפתרון בשבילך!

פוליש קריסטל – היתרונות.

אחד היתרונות של פוליש קריסטלי הוא שלאחר ביצוע הפוליש, הרצפה מקבלת מראה רטוב, נקי ומבריק אך עם זאת אינה מחליקה.  סוג הפוליש הזה גם עוזר לשמור על גוון המרצפות המקורי של הרצפה. יתרון נוסף שלו, לעומת סוגי פוליש אחרים, הוא שבעת גרירת חפצים, לא נשארים סימני גרירה או שריטות על המרצפות וזאת בזכות השיטה הייחודית שבה הוא מתבצע. עוד יתרון גדול הוא שמשטח שבוצע בו פוליש קריסטל, הוא קל מאד לניקוי ומספיק לנקות אותו בקלות רבה באמצעות סמרטוט לח, והרי מי מאיתנו לא יישמח להקלה בפעולת הניקיון המייגעת?

פוליש קריסטלי בבית חדשכמו כן, משטח אשר עבר תהליך של פוליש קריסטל עמיד בצורה יוצאת מן הכלל בפני לכלוך ושחיקה ומבטיח עמידות לאורך זמן רב מאד. מומלץ לבצע תהליך של פוליש קריסטל כפעם בשנה, על מנת לשמר את מצב הרצפה בצורה המיטבית ולהמשיך ולהינות ממראה אסתטי ונקי.

היתרונות שלנו כחברה בתחום פוליש קריסטל.

בארץ קיימות כיום חברות רבות המספקות שירותי פוליש קריסטל כאחד משירותי ליטוש המרצפות שהן מציעות. בחירת החברה הנכונה לביצוע העבודה היא חשובה מאד, בתחומים כאלה כדאי לבחור את המומחים בתחום. החברה שלנו היא מן המובילות בתחום פוליש קריסטל. אנו מציעים לך את השירות הטוב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותך.

אנו מבינים את החשיבות לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר ולהגיע לתוצאה מירבית ולרצפות בעלות מראה חלק ונקי, וכמובן לתת להן עמידות לאורך זמן מפני כל הנזקים. נשמח להעניק לך ייעוץ בהתאמת השירות הטוב ביותר בשבילך בתחום פוליש קריסטל ולהציע לך מחיר נוח ומשתלם. הצוות המקצועי שלנו יישמח לעמוד לרשותך, ויגיע עד אליך יחד עם כל הציוד הנדרש ויעזור להוסיף לביתך ברק וזוהר.